Otvíráme 20. 4. 2024

Na dvorečku se pilně připravujeme za zahájení další sezony. Zatímco dědeček ještě dokončuje poslední opravy, babička už přemýšlí, jakou buchtu vám upeče. Z chléva se ozývá pípání kuřátek, slyšet jsou i káčátka s housátky. Těšit se můžete i na malá morčátka a králíky. Balíky sena a slámy jsou připraveny na skákání, klouzání, schovávání... Ve stodole stojí krásný, velký žebřiňák. Přijeďte se podívat, k čemu slouží. 

Pro předem objednané skupiny MŠ, ZŠ a skupiny nad 10 osob otvíráme 15. dubna 2024. Veřejnosti se dvoreček otevře o pět dní později, v sobotu 20. dubna. A protože na 20. dubna připadají Dny Železnohorského regionu, máme pro vás překvapení - ke každé dětské vstupence dostanete perníček zdarma. 

O týden později, 27. dubna, obsadí dvoreček čarodějnice, které si už nyní lámou hlavu tím, jak těžké čarodějné úkoly si pro vás připraví. Otevřeno bude od 10 do 17, přiučit se čarodějnému řemeslu bude možné mezi 11. a 16. hodinou. 

Od dubna do června bude otevřeno každou sobotu od 10 - 17 hodin. O letních prázdninách k nám můžete zavítat ve stejný čas (10 - 17) také v pondělí, středu a pátek. Otevřeno bude i o květnových a červencových státních svátcích, vždy od 10 do 17 hodin.

Aktuální informace o otvírací době a akcích naleznete zde nebo na našem facebooku. 

 

 
Připravujeme pro vás
 
27.4. Čarodějný dvorek - Dvoreček plný čarodějnic a čarodějných úkolů v čase 11 - 16, otevřeno od 10 - 17
 
25.5. Den řemesel - Řemeslné dílničky pro kluky i holčičky v čase 11 - 16, otevřeno od 10 - 17
 
28.9. Posvícení na Dvorečku - Soutěž pro děti a rodiče, babiččiny posvícenské koláče
 
konec října- dle počasí - Rojení světlušek - Vydejte se ze dvorečku za světluškou na obůrku, pokud doručíte tajný vzkaz, odměna vás nemine. Přesné datum akce sledujte prosím na FB a našich stránkách.