3. Aktuality

8. 4. 2023

Babiččin dvoreček se připravuje. Probíhají velké úpravy, úklid a stěhování zvířátek. Vše bude připraveno na sobotu 22. 4., kdy zahájíme letošní sezónu. Celý víkend probíhá akce Dny Železnohorského regionu, tedy dny otevřených dveří vybraných památek a podnikatelských areálů. My Vám přidáme ke vstupence pohled a perníček zdarma. 

8. 1. 2023

Babiččin dvoreček je až do jara zavřený. Ale nemusíte se bát, zanedlouho začnou probíhat přípravné práce a velké chystání na letošní sezónu. Můžete se těšit na Dědečkovu obůrku v novém kabátku.

17. 3. 2022

Babiččin dvoreček již brzy otevře své brány. Stane se tak v sobotu 23. 4. 2022. Vybrané vstupné bude věnováno na pomoc Ukrajině. Otevírací doba v roce 2022 se trochu mění. V dubnu, květnu a červnu bude otevřeno vždy v sobotu od 10 - 17. Ve všední den je Dvoreček nachystaný pro děti z mateřských a základních škol. O letních prázdninách bude otevřeno v pondělí, středu, pátek a sobotu. Letos bude zpřístupněna i Dědečkova obůrka.

 2021

31. 10. BABIČČIN DVOREČEK JE ZAVŘENÝ. Sezóna skončila, děkujeme Vám za přízeň. Dvoreček otevřeme pro veřejnost opět v dubnu 2022. E-shop stále funguje. Pokud si budete chtít zboží vyzkoušet, prohlédnout, můžete využít Prodejnu smíšeného zboží v Licibořicích (viz otevírací doba https://www.dvorecek-liciborice.cz/k-nam-na-vylet/oteviraci-doba-pro-verejnost/ ). 

 

23. 10. Poslední otevřená sobota na Babiččině dvorečku. Poté se brány uzavřou pro veřejnost až do dubna dalšího roku. 

 

9. 8. Dědečkova obůrka v letošním roce zůstane uzavřena. Děkujeme za pochopení. Ale náhradou získá každé dítě nad 3 roky žeton v hodnotě 20,- Kč na kreativní dílničku,

kterou na Dvorečku nabízíme. 

 

12. 6. otevíráme brány Babiččina dvorečku. Můžete se těšit na spoustu zvířátek, lehké občerstvení, jízdy na koni a řemeslné dílničky.

Dědečkova obůrka zůstává prozatím zavřena.

Těšíme se na Vaši návštěvu!