3. Aktuality

17. 3. 2022

Babiččin dvoreček již brzy otevře své brány. Stane se tak v sobotu 23. 4. 2022. Vybrané vstupné bude věnováno na pomoc Ukrajině. Otevírací doba v roce 2022 se trochu mění. V dubnu, květnu a červnu bude otevřeno vždy v sobotu od 10 - 17. Ve všední den je Dvoreček nachystaný pro děti z mateřských a základních škol. O letních prázdninách bude otevřeno v pondělí, středu, pátek a sobotu. Letos bude zpřístupněna i Dědečkova obůrka.

 

31. 10. BABIČČIN DVOREČEK JE ZAVŘENÝ. Sezóna skončila, děkujeme Vám za přízeň. Dvoreček otevřeme pro veřejnost opět v dubnu 2022. E-shop stále funguje. Pokud si budete chtít zboží vyzkoušet, prohlédnout, můžete využít Prodejnu smíšeného zboží v Licibořicích (viz otevírací doba https://www.dvorecek-liciborice.cz/k-nam-na-vylet/oteviraci-doba-pro-verejnost/ ). 

 

23. 10. Poslední otevřená sobota na Babiččině dvorečku. Poté se brány uzavřou pro veřejnost až do dubna dalšího roku. 

 

9. 8. Dědečkova obůrka v letošním roce zůstane uzavřena. Děkujeme za pochopení. Ale náhradou získá každé dítě nad 3 roky žeton v hodnotě 20,- Kč na kreativní dílničku,

kterou na Dvorečku nabízíme. 

 

12. 6. otevíráme brány Babiččina dvorečku. Můžete se těšit na spoustu zvířátek, lehké občerstvení, jízdy na koni a řemeslné dílničky.

Dědečkova obůrka zůstává prozatím zavřena.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení