Jdi na obsah Jdi na menu
 

Napište nám

Milí návštěvníci našich stránek,jerabiny.jpg

budeme velmi rádi, když nám zde napíšete Vaše názory a připomínky. A pokud budeme mít chvilku času (po nakrmení všech zvířátek), určitě Vám na případné dotazy s radostí odpovíme. (Akutní dotazy raději pište na e-mail masykorka@seznam.cz nebo SMS 608 728 699).

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Dotaz

(Jana Haisová, 14. 8. 2020 8:40)

Dobrý den,ráda bych s rodinou navštívila Váš Dvoreček,jsem vozíčkář tak dotaz zní jestli je to na vozíku možné a zda je i toaleta.Děkuji za odpovědˇ.
Haisová

Re: Dotaz

(Jitka Vrbová, 15. 8. 2020 21:50)

Dobrý den,
s vozíčkem můžete v podstatě projet celý dvorek i oboru, ale toaletu přímo upravenou pro vozíčkáře nemáme, omlouváme se, stavební úpravu plánujeme.
Hezké dny přejeme.
Vrbová

Poděkování

(Terezie Térová, 18. 4. 2019 10:11)

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat za okamžité vyřízení objednávky a za velmi milé velikonoční přání. Vlněná vesta je úžasná a hlavně krásně hřeje, což mi dělá dobře na mou nemocnou páteř. Děkuji a přeji krásné velikonoční svátky. T. Térová

Poděkování

(Bc. Pavla Marková, 16. 6. 2017 20:56)

Děkujeme tetě Marušce za moc pěknou exkurzi v babiččině dvorečku a dědečkově obůrce. Domnívala jsem se, že naše venkovská MŠ tento výlet příliš neocení, ale vyprávění tety Marušky bylo velice zajímavé a děti byly nadšené.

Pochvala

(Simona Hinduliaková, 11. 4. 2017 20:01)

Dobrý den,
dnes jsme u vás prožili nádherný den. Děti se vrátily nadšené, všechny zážitky vyprávěly rodičům a já bych chtěla za všechny poděkovat za úžasnou péči o 100 dětí, o celý pedagogický dozor, precizní organizaci i tak velké skupiny, za kontakt se zvířaty a dokonce i pečení jidášů. I přes velkou zimu si to všichni užili.Všem, kteří se na tom podíleli DĚKUJEME. Děláte to dobře.

Břinčilová

(Lenka, 18. 12. 2016 14:11)

Děkuji za vyřízení mé objednávky.
Jsem spokojená s výrobky a s celkovým přístupem Vaší firmy.
Přeji hezké vánoční svátky a v Novém roce hodně obchodních úspěchů !
Břinčilová Lenka

ponozky surtex

(linda jandova, 17. 12. 2016 21:11)

dobry den, dnes mi od vas prisel balicek, moc dekuji za rychlost a uzasne produkty!!! Jen jste nam zapomnela pripocist dvoje ponozky surtex merino detske. V lednu se chystam opet objednavat neco, pripomenu se a pripoctete nam to pak, at neprichazite o penize :)) hezky vecer, Linda Jandova

Poděkování

(Ivana Marková, 21. 10. 2016 13:32)

Vážená p.Blažková, dnes mi došel balíček od Vás .Díky za něj ( vlněné ponožky) a je mi líto, že výrobce už končí.Vždycky, když něco dobrého objevím, přestane se to vyrábět.Škoda.Díky ze vše a přeji Babiččinu dvorečku hodně návštěvníků a hodně úspěchů. S pozdravem Marková ze Šumavy.

Poděkování

(Alice Polochová, 20. 6. 2015 20:19)

Dobrý den,
chci Vám touto cestou poděkovat za bleskové vyřízení mé objednávky. Také chválím krásné stránky a výborný tip na prázdninový výlet. Ještě jednou děkuji a přeji krásné léto.

pes

(Irena Kohutová, 5. 6. 2015 14:21)

Dobrý den, můžeme k Vám přijet i se psem(samozřejmě na vodítku)? Děkuji. Kohutová

Re: pes

(Jitka Vrbová, 7. 6. 2015 21:53)

Dobrý den,
samozřejmě. Pokud bude pejsek na vodítku, není to problém.

S pozdravem

Jitka Vrbová

Poděkování

(Lucie Drahoňovská, 31. 5. 2015 22:47)

Dobrý den,
dneska u Vás byly obě naše dcery Sofie a Ellen. Přišly nadšené (Sofie u Vás nebyla poprvé), těší se moc na další návštěvu, pozdravujte koníky, my zdravíme co nejsrdečněji z Prahy
máma obou :))

Jako doma

(Nespěšní, 12. 4. 2014 19:38)

Dnes jsme u vás strávili s holkama bezva den, odvezli výborný sýr, holky něco na památku, málem i ta vaše neuvěřitelně roztomilá selátka a už teď víme, že přijedeme zase :). Bylo u vás fakt krásně, díky za kafíčko s milou obsluhou a ať se vám daří!

Re: Jako doma

(Jitka Vrbová, 14. 4. 2014 18:01)

Jsme moc rádi, že se Vám u nás tak líbilo a že jste si to opravdu užili - to je to, co nás nabíjí a žene dál! Děkujeme. A těšíme se na Vás někdy příště!
Za kolektiv Babiččina dvorečku
Jitka Vrbová

Poděkování

(Eva, 6. 7. 2013 22:52)

Dobrý den,
chtěla bych Vám moc poděkovat za krásnou myšlenku kterou jste v "Babiččině dvorečku" uskutečnili. Navštívili jsme vás s našimi pěti dětmi o dovolené a byla to nejlepší akce na které jsme byli. Byli jsme u vás moc šťastní, velmi se nám líbilo divadélko, obsluha, koníčci, koťátka a vůbec všechna zvířátka. Je vidět, že to děláte s láskou a za to vám velmi děkuji, budu ráda vzpomínat. I díky příznivým cenám (jo a babiččiny placičky jsou úžasné!!!) díky!!!!

Ubytování

(Sýkorka, 29. 9. 2012 6:06)

Dobrý den, u nás ubytování zatím možné není, ale v blízkosti je Penzion Lipina, nebo jsou možnosti v Nasavrkách (U Lípy, Hotel Šustr), či Slatiňanech.

Ubytování

(Erika, 29. 9. 2012 0:00)

Dobrý večer,

ráda bych se zeptala, zda je možné se u Vás i ubytovat. Pokud ne, máte nějaká doporučení v blízkosti statku?

Děkuji a jsem s pozdravem
Erika

Velký dík

(Andrea Crhová, 6. 8. 2012 18:17)

Babiččin dvoreček i Dědovu obůrku jsme navštivili letos poprvé a to hned 3x. Odpoledne u vás nemá chybu, dýchá tam pohoda a radost. Velký dík patří paní Lence a jejímu bratrovi Jirkovi, kteří se po 3 odpoledne (naposledy jsou objednané 8.8.) věnovali dcerám u koní. Tyto zážitky jsou pro ně nezapomenutelné. Za rok se k vám určitě vrátíme.

Poděkování

(Marie , 20. 7. 2012 6:39)

Dobrý den,
chci vám touto cestou poděkovat - strávili jsme u vás včera s dcerkami moc pěkné odpoledne - moc se nám u vás líbilo, máte pěkná zvířátka a je vidět, že je o ně dobře postaráno. Přejeme vám hodně elánu a sil v hospodářství a hodně spokojených návštěvníků! Těšíme se, až k vám zase zavítáme!
Marie, Adélka a Verunka