Jdi na obsah Jdi na menu
 

Napište nám

Milí návštěvníci našich stránek,jerabiny.jpg

budeme velmi rádi, když nám zde napíšete Vaše názory a připomínky. A pokud budeme mít chvilku času (po nakrmení všech zvířátek), určitě Vám na případné dotazy s radostí odpovíme. (Akutní dotazy raději pište na e-mail masykorka@seznam.cz nebo SMS 608 728 699).

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Modern stairs and fences made of glass, wood, metal

(Dames amopy, 15. 10. 2019 2:13)

As a rule, having asked a question of installation of a ladder in the house, owners don't assume that the ladder and its protection are two absolutely different products. Well, if the same company, like us, is engaged in the arrangement of turnkey facilities and can offer to make a ladder and metal fences on it in one set, but in practice it is rare. Therefore, before any owner of the stairs in the house the question arises: how to make it safe, we guarantee the best conditions for cooperation thanks to our own production, high potential design office and focus on long-term mutually beneficial partnership. Here you can buy not only standard fencing for stairs, but also design, made to order and is amazingly cheap. New construction technologies, developing rapidly, allow to use light, modern, reliable and weightless structures. Stair railings made of stainless steel are such that the price thereof is acceptable. Railings made of reliable material: an important structural element, part of the design of the building, the guarantors of safety and easy descent and ascent the stairs. Protections for ladders which are offered by our company differ in reliability, resistance to various aggressive influences and faultless appearance. In addition, their manufacture takes into account all kinds of standards and requirements relevant to this group of products. It is difficult to imagine a building in which there will be no stair railings, the presence of which increases the convenience, safety when moving. Note that today for the manufacture of construction offers a large selection of elements with which it is possible to quickly perform the installation of the structure, which for many years will last without losing the original qualities. Manufacturing and installation of stainless steel stairs is inexpensive compared to designs from other materials with equal quality characteristics. However, stainless steel is much more popular material-it is easy to handle, combine with other materials, install and care for the finished product

Poděkování

(Terezie Térová, 18. 4. 2019 10:11)

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat za okamžité vyřízení objednávky a za velmi milé velikonoční přání. Vlněná vesta je úžasná a hlavně krásně hřeje, což mi dělá dobře na mou nemocnou páteř. Děkuji a přeji krásné velikonoční svátky. T. Térová

Poděkování

(Bc. Pavla Marková, 16. 6. 2017 20:56)

Děkujeme tetě Marušce za moc pěknou exkurzi v babiččině dvorečku a dědečkově obůrce. Domnívala jsem se, že naše venkovská MŠ tento výlet příliš neocení, ale vyprávění tety Marušky bylo velice zajímavé a děti byly nadšené.

Pochvala

(Simona Hinduliaková, 11. 4. 2017 20:01)

Dobrý den,
dnes jsme u vás prožili nádherný den. Děti se vrátily nadšené, všechny zážitky vyprávěly rodičům a já bych chtěla za všechny poděkovat za úžasnou péči o 100 dětí, o celý pedagogický dozor, precizní organizaci i tak velké skupiny, za kontakt se zvířaty a dokonce i pečení jidášů. I přes velkou zimu si to všichni užili.Všem, kteří se na tom podíleli DĚKUJEME. Děláte to dobře.

Břinčilová

(Lenka, 18. 12. 2016 14:11)

Děkuji za vyřízení mé objednávky.
Jsem spokojená s výrobky a s celkovým přístupem Vaší firmy.
Přeji hezké vánoční svátky a v Novém roce hodně obchodních úspěchů !
Břinčilová Lenka

ponozky surtex

(linda jandova, 17. 12. 2016 21:11)

dobry den, dnes mi od vas prisel balicek, moc dekuji za rychlost a uzasne produkty!!! Jen jste nam zapomnela pripocist dvoje ponozky surtex merino detske. V lednu se chystam opet objednavat neco, pripomenu se a pripoctete nam to pak, at neprichazite o penize :)) hezky vecer, Linda Jandova

Poděkování

(Ivana Marková, 21. 10. 2016 13:32)

Vážená p.Blažková, dnes mi došel balíček od Vás .Díky za něj ( vlněné ponožky) a je mi líto, že výrobce už končí.Vždycky, když něco dobrého objevím, přestane se to vyrábět.Škoda.Díky ze vše a přeji Babiččinu dvorečku hodně návštěvníků a hodně úspěchů. S pozdravem Marková ze Šumavy.

Poděkování

(Alice Polochová, 20. 6. 2015 20:19)

Dobrý den,
chci Vám touto cestou poděkovat za bleskové vyřízení mé objednávky. Také chválím krásné stránky a výborný tip na prázdninový výlet. Ještě jednou děkuji a přeji krásné léto.

pes

(Irena Kohutová, 5. 6. 2015 14:21)

Dobrý den, můžeme k Vám přijet i se psem(samozřejmě na vodítku)? Děkuji. Kohutová

Re: pes

(Jitka Vrbová, 7. 6. 2015 21:53)

Dobrý den,
samozřejmě. Pokud bude pejsek na vodítku, není to problém.

S pozdravem

Jitka Vrbová

Poděkování

(Lucie Drahoňovská, 31. 5. 2015 22:47)

Dobrý den,
dneska u Vás byly obě naše dcery Sofie a Ellen. Přišly nadšené (Sofie u Vás nebyla poprvé), těší se moc na další návštěvu, pozdravujte koníky, my zdravíme co nejsrdečněji z Prahy
máma obou :))

Jako doma

(Nespěšní, 12. 4. 2014 19:38)

Dnes jsme u vás strávili s holkama bezva den, odvezli výborný sýr, holky něco na památku, málem i ta vaše neuvěřitelně roztomilá selátka a už teď víme, že přijedeme zase :). Bylo u vás fakt krásně, díky za kafíčko s milou obsluhou a ať se vám daří!

Re: Jako doma

(Jitka Vrbová, 14. 4. 2014 18:01)

Jsme moc rádi, že se Vám u nás tak líbilo a že jste si to opravdu užili - to je to, co nás nabíjí a žene dál! Děkujeme. A těšíme se na Vás někdy příště!
Za kolektiv Babiččina dvorečku
Jitka Vrbová

Poděkování

(Eva, 6. 7. 2013 22:52)

Dobrý den,
chtěla bych Vám moc poděkovat za krásnou myšlenku kterou jste v "Babiččině dvorečku" uskutečnili. Navštívili jsme vás s našimi pěti dětmi o dovolené a byla to nejlepší akce na které jsme byli. Byli jsme u vás moc šťastní, velmi se nám líbilo divadélko, obsluha, koníčci, koťátka a vůbec všechna zvířátka. Je vidět, že to děláte s láskou a za to vám velmi děkuji, budu ráda vzpomínat. I díky příznivým cenám (jo a babiččiny placičky jsou úžasné!!!) díky!!!!

Ubytování

(Sýkorka, 29. 9. 2012 6:06)

Dobrý den, u nás ubytování zatím možné není, ale v blízkosti je Penzion Lipina, nebo jsou možnosti v Nasavrkách (U Lípy, Hotel Šustr), či Slatiňanech.

Ubytování

(Erika, 29. 9. 2012 0:00)

Dobrý večer,

ráda bych se zeptala, zda je možné se u Vás i ubytovat. Pokud ne, máte nějaká doporučení v blízkosti statku?

Děkuji a jsem s pozdravem
Erika

Velký dík

(Andrea Crhová, 6. 8. 2012 18:17)

Babiččin dvoreček i Dědovu obůrku jsme navštivili letos poprvé a to hned 3x. Odpoledne u vás nemá chybu, dýchá tam pohoda a radost. Velký dík patří paní Lence a jejímu bratrovi Jirkovi, kteří se po 3 odpoledne (naposledy jsou objednané 8.8.) věnovali dcerám u koní. Tyto zážitky jsou pro ně nezapomenutelné. Za rok se k vám určitě vrátíme.

Poděkování

(Marie , 20. 7. 2012 6:39)

Dobrý den,
chci vám touto cestou poděkovat - strávili jsme u vás včera s dcerkami moc pěkné odpoledne - moc se nám u vás líbilo, máte pěkná zvířátka a je vidět, že je o ně dobře postaráno. Přejeme vám hodně elánu a sil v hospodářství a hodně spokojených návštěvníků! Těšíme se, až k vám zase zavítáme!
Marie, Adélka a Verunka