Jdi na obsah Jdi na menu
 

Napište nám

Milí návštěvníci našich stránek,jerabiny.jpg

budeme velmi rádi, když nám zde napíšete Vaše názory a připomínky. A pokud budeme mít chvilku času (po nakrmení všech zvířátek), určitě Vám na případné dotazy s radostí odpovíme. (Akutní dotazy raději pište na e-mail masykorka@seznam.cz nebo SMS 608 728 699).

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zrušení objednávky

(MŠ Strážek , 23. 5. 2020 23:25)

Dobrý den, ruším objednávku pro naši MŠ k 4.6.2020.
Děkujeme. S pozdravem Dvořáčková

Programy pro MŠ

(Mateřská škola Jasenná u Jaroměře, 10. 3. 2020 11:39)

Dobrý den, jelikož je telefonní číslo na Vašich stránkách nedostupné, chtěla bych se zeptat touto cestou, jestli je ještě v provozu Babiččin dvoreček a Dědečkova obůrka? Našla jsem aktualizované stránky pouze z loňského roku. S dětmi z naší mateřské školy jsme u Vás už jednou byli, před několika lety, a moc se nám u Vás líbilo. Proto bychom to chtěli zopakovat. Vím, že je současná doba nejistá a nevíme, jak se to vyvine s coronavirem. Pokud jste v provozu, zajímalo by mě, jestli by šel výlet bez sankcí zrušit v případě nařízení Vlády. Děkuji předem za odpověď. Zdeňka Tkadlecová, vedoucí učitelka MŠ Jasenná.

Re: Programy pro MŠ

(Marie Sýkorová, 10. 3. 2020 13:38)

Dobrý den, paní učitelko, už se vám zkouším dovolat. Samozřejmě fungujeme, objednávky na výlety přijímáme, moc rádi vás uvítáme a dokonce už mám i opravený telefon, moc se omlouvám. Vzhledem k současnému vývoji je samozřejmé, že rezervaci lze zrušit, sankce nejsou žádné. Mějte se moc hezky
S pozdravem Sýkorová

Svatba

(Jana Matoušová, 31. 12. 2019 11:46)

Dobrý den,
obracím se na Vás možná s trošku netypickým dotazem. V příštím roce (konkrétně 19. 6.) máme na Skautské základně v Šiškovicích svatbu (jak obřad, tak hostinu). Doma jsme už několikrát hovořily o tom, že by bylo hezké mít na svatbě koně, ale pak z té myšlenky sešlo, jelikož nebudeme mít přejezd z místa na místo, takže například jízdu v kočáře by asi nebylo jak moc naplánovat a uskutečnit. Vím ale, jak tahle myšlenka přítelkyni zaujala, napadlo mě tedy, jestli by nebylo možné se domluvit na tom, že bychom měly na místě koně (jednoho) alespoň na krátký čas během našeho společného focení. Vůbec nevím, jestli podobnou službu poskytujete, ani nevím, kolik by to mohlo tak stát, jen jsem si říkala, že by jí to udělalo radost a že bych si na to do té doby našetřila :)
Budu velice ráda za Vaši odpověď.

S pozdravem a přáním všeho nejlepšího do nového roku
Jana Matoušová

Re: Svatba

(Jitka Vrbová, 23. 2. 2020 20:22)

Moc se omlouváme (i za pozdní reakci), ale takovou službu nejsme schopni zajistit. Možná by bylo možné domluvit se s hřebčínem Slatiňany. Jediná možnost by byla - pokud byste si zajely k nám do Dědečkovy obůrky, tam si nalákaly koně na tvrdé pečivo a vyfotily se tam?
Děkujeme za pochopení.

Poděkování

(Terezie Térová, 18. 4. 2019 10:11)

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat za okamžité vyřízení objednávky a za velmi milé velikonoční přání. Vlněná vesta je úžasná a hlavně krásně hřeje, což mi dělá dobře na mou nemocnou páteř. Děkuji a přeji krásné velikonoční svátky. T. Térová

Poděkování

(Bc. Pavla Marková, 16. 6. 2017 20:56)

Děkujeme tetě Marušce za moc pěknou exkurzi v babiččině dvorečku a dědečkově obůrce. Domnívala jsem se, že naše venkovská MŠ tento výlet příliš neocení, ale vyprávění tety Marušky bylo velice zajímavé a děti byly nadšené.

Pochvala

(Simona Hinduliaková, 11. 4. 2017 20:01)

Dobrý den,
dnes jsme u vás prožili nádherný den. Děti se vrátily nadšené, všechny zážitky vyprávěly rodičům a já bych chtěla za všechny poděkovat za úžasnou péči o 100 dětí, o celý pedagogický dozor, precizní organizaci i tak velké skupiny, za kontakt se zvířaty a dokonce i pečení jidášů. I přes velkou zimu si to všichni užili.Všem, kteří se na tom podíleli DĚKUJEME. Děláte to dobře.

Břinčilová

(Lenka, 18. 12. 2016 14:11)

Děkuji za vyřízení mé objednávky.
Jsem spokojená s výrobky a s celkovým přístupem Vaší firmy.
Přeji hezké vánoční svátky a v Novém roce hodně obchodních úspěchů !
Břinčilová Lenka

ponozky surtex

(linda jandova, 17. 12. 2016 21:11)

dobry den, dnes mi od vas prisel balicek, moc dekuji za rychlost a uzasne produkty!!! Jen jste nam zapomnela pripocist dvoje ponozky surtex merino detske. V lednu se chystam opet objednavat neco, pripomenu se a pripoctete nam to pak, at neprichazite o penize :)) hezky vecer, Linda Jandova

Poděkování

(Ivana Marková, 21. 10. 2016 13:32)

Vážená p.Blažková, dnes mi došel balíček od Vás .Díky za něj ( vlněné ponožky) a je mi líto, že výrobce už končí.Vždycky, když něco dobrého objevím, přestane se to vyrábět.Škoda.Díky ze vše a přeji Babiččinu dvorečku hodně návštěvníků a hodně úspěchů. S pozdravem Marková ze Šumavy.

Poděkování

(Alice Polochová, 20. 6. 2015 20:19)

Dobrý den,
chci Vám touto cestou poděkovat za bleskové vyřízení mé objednávky. Také chválím krásné stránky a výborný tip na prázdninový výlet. Ještě jednou děkuji a přeji krásné léto.

pes

(Irena Kohutová, 5. 6. 2015 14:21)

Dobrý den, můžeme k Vám přijet i se psem(samozřejmě na vodítku)? Děkuji. Kohutová

Re: pes

(Jitka Vrbová, 7. 6. 2015 21:53)

Dobrý den,
samozřejmě. Pokud bude pejsek na vodítku, není to problém.

S pozdravem

Jitka Vrbová

Poděkování

(Lucie Drahoňovská, 31. 5. 2015 22:47)

Dobrý den,
dneska u Vás byly obě naše dcery Sofie a Ellen. Přišly nadšené (Sofie u Vás nebyla poprvé), těší se moc na další návštěvu, pozdravujte koníky, my zdravíme co nejsrdečněji z Prahy
máma obou :))

Jako doma

(Nespěšní, 12. 4. 2014 19:38)

Dnes jsme u vás strávili s holkama bezva den, odvezli výborný sýr, holky něco na památku, málem i ta vaše neuvěřitelně roztomilá selátka a už teď víme, že přijedeme zase :). Bylo u vás fakt krásně, díky za kafíčko s milou obsluhou a ať se vám daří!

Re: Jako doma

(Jitka Vrbová, 14. 4. 2014 18:01)

Jsme moc rádi, že se Vám u nás tak líbilo a že jste si to opravdu užili - to je to, co nás nabíjí a žene dál! Děkujeme. A těšíme se na Vás někdy příště!
Za kolektiv Babiččina dvorečku
Jitka Vrbová

Poděkování

(Eva, 6. 7. 2013 22:52)

Dobrý den,
chtěla bych Vám moc poděkovat za krásnou myšlenku kterou jste v "Babiččině dvorečku" uskutečnili. Navštívili jsme vás s našimi pěti dětmi o dovolené a byla to nejlepší akce na které jsme byli. Byli jsme u vás moc šťastní, velmi se nám líbilo divadélko, obsluha, koníčci, koťátka a vůbec všechna zvířátka. Je vidět, že to děláte s láskou a za to vám velmi děkuji, budu ráda vzpomínat. I díky příznivým cenám (jo a babiččiny placičky jsou úžasné!!!) díky!!!!

Ubytování

(Sýkorka, 29. 9. 2012 6:06)

Dobrý den, u nás ubytování zatím možné není, ale v blízkosti je Penzion Lipina, nebo jsou možnosti v Nasavrkách (U Lípy, Hotel Šustr), či Slatiňanech.

Ubytování

(Erika, 29. 9. 2012 0:00)

Dobrý večer,

ráda bych se zeptala, zda je možné se u Vás i ubytovat. Pokud ne, máte nějaká doporučení v blízkosti statku?

Děkuji a jsem s pozdravem
Erika