Jdi na obsah Jdi na menu
 

Napište nám

Milí návštěvníci našich stránek,jerabiny.jpg

budeme velmi rádi, když nám zde napíšete Vaše názory a připomínky. A pokud budeme mít chvilku času (po nakrmení všech zvířátek), určitě Vám na případné dotazy s radostí odpovíme. (Akutní dotazy raději pište na e-mail masykorka@seznam.cz nebo SMS 608 728 699).

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Jako doma

(Jitka Vrbová, 14. 4. 2014 18:01)

Jsme moc rádi, že se Vám u nás tak líbilo a že jste si to opravdu užili - to je to, co nás nabíjí a žene dál! Děkujeme. A těšíme se na Vás někdy příště!
Za kolektiv Babiččina dvorečku
Jitka Vrbová

Poděkování

(Eva, 6. 7. 2013 22:52)

Dobrý den,
chtěla bych Vám moc poděkovat za krásnou myšlenku kterou jste v "Babiččině dvorečku" uskutečnili. Navštívili jsme vás s našimi pěti dětmi o dovolené a byla to nejlepší akce na které jsme byli. Byli jsme u vás moc šťastní, velmi se nám líbilo divadélko, obsluha, koníčci, koťátka a vůbec všechna zvířátka. Je vidět, že to děláte s láskou a za to vám velmi děkuji, budu ráda vzpomínat. I díky příznivým cenám (jo a babiččiny placičky jsou úžasné!!!) díky!!!!

Ubytování

(Sýkorka, 29. 9. 2012 6:06)

Dobrý den, u nás ubytování zatím možné není, ale v blízkosti je Penzion Lipina, nebo jsou možnosti v Nasavrkách (U Lípy, Hotel Šustr), či Slatiňanech.

Ubytování

(Erika, 29. 9. 2012 0:00)

Dobrý večer,

ráda bych se zeptala, zda je možné se u Vás i ubytovat. Pokud ne, máte nějaká doporučení v blízkosti statku?

Děkuji a jsem s pozdravem
Erika

Velký dík

(Andrea Crhová, 6. 8. 2012 18:17)

Babiččin dvoreček i Dědovu obůrku jsme navštivili letos poprvé a to hned 3x. Odpoledne u vás nemá chybu, dýchá tam pohoda a radost. Velký dík patří paní Lence a jejímu bratrovi Jirkovi, kteří se po 3 odpoledne (naposledy jsou objednané 8.8.) věnovali dcerám u koní. Tyto zážitky jsou pro ně nezapomenutelné. Za rok se k vám určitě vrátíme.

Poděkování

(Marie , 20. 7. 2012 6:39)

Dobrý den,
chci vám touto cestou poděkovat - strávili jsme u vás včera s dcerkami moc pěkné odpoledne - moc se nám u vás líbilo, máte pěkná zvířátka a je vidět, že je o ně dobře postaráno. Přejeme vám hodně elánu a sil v hospodářství a hodně spokojených návštěvníků! Těšíme se, až k vám zase zavítáme!
Marie, Adélka a Verunka