Jdi na obsah Jdi na menu
 

Prázdniny na českém venkově – Babiččin dvoreček v Licibořicích

Prázdniny na českém venkově

– Babiččin dvoreček v Licibořicích

Termín: 12. 07. 2015 - 18. 07. 2015
Délka: 7 dní
Počet účastníků: 6 - 8
Cena: 3.550 Kč
Věk: 7 - 11 let
Místo: Nasavrky

 

holcicky2.jpg

 
Popis této nabídky:

Víte, jaká domácí zvířata se chovala při chalupě či na statku za časů Vašich prababiček? Chcete se s nimi seznámit, dát dětem možnost si je pohladit a nakrmit? Víte, co je cep, řešeto a jak krásně voní seno?

Chcete si zavařit pečený čaj, zadělat těsto, upéct a sníst babiččiny tvarohové buchty s rozinkami, dát si domácí lívance či míchaná vajíčka od slepiček ze dvorku? Zveme vás na eko-hospodářství rodiny Blažkovy s domácími zvířaty, kde na děti čekají kozy, ovce, kravka, králíci, koťata, poníci, prasátka, krůty, husy, kachny, slepice, holubi, nutrie, veselý pes i hravá koťátka. V Dědečkově obůrce jsou koně s hříbaty i daňci a mufloni s mláďaty, bažanti, křepelky i divoká prasátka.. Zkusíte čerpat vodu ze studny ruční pumpou, umlet strouhanku na starém mlýnku, posadit se do bryčky, budete hádat, k čemu sloužily nástroje ve stodole a uvidíte, co všechno se dá vyrobit z ovčí vlny.

Zahrajeme si hry pradědů a prababiček, naučíte se jezdit s kolečkem a každý si vyrobíme „zvířátko“ na památku. Všichni odvážnější se jistě rádi svezou na koních. Na statek budeme dojíždět 5 km. Léto na venkově „u babičky a dědečka“ doplňují táboráky, míčové hry a různé soutěže.

 
Cena zahrnuje:

program, práci vedoucích a personálu, ubytování, stravování 5x denně, materiál, zabezpečení, zdravotní dozor, úraz. pojištění, pojištění úpadku CK.

V ceně ještě:
jízdné, bus, vstupné, svezení na koních.

Děti potřebují vlastní spací pytle.

Dopravu na místo konání či zahájení tábora a zpět zajišťují rodiče

Podrobnosti a objednávky zde.